Przypominamy, że zakupu biletu okresowego można dokonać przez sklep internetowy Lubika nawet bez konieczności rejestracji w portalu pasażera, czy w biletomatach stacjonarnych, których na terenie Lublina jest aż 55 sztuk.

Aby nie stać w kolejce w punkcie, przypominamy i zachęcamy do zakupu biletu okresowego za pośrednictwem sklepu internetowego Lubika: https://lubika.ztm.lublin.eu/eshop/Cart

Za jego pośrednictwem, bez wychodzenia z domu można kupić bilet okresowy dla siebie jak i dla swojego dziecka. Nie ma konieczności stania w kolejce w punkcie. Transakcji można dokonać bez konieczności zakładania konta w portalu pasażera, wystarczy podać numer identyfikatora (karty lub aplikacji) i adres e-mail, na który zostanie przesłane potwierdzenie transakcji.

Kolejną z opcji, która umożliwia dokonanie zakupu biletu okresowego na dowolny nośnik jest zakup w biletomacie stacjonarnym. Na terenie Lublina znajduje się 55 sztuk takich urządzeń zlokalizowanych w różnych częściach miasta.

Założeniem nowego systemu Lubika jest zapewnienie wygody pasażerom. Teraz wystarczy kupić bilet przez Internet w domu, nie martwiąc się o jego zakodowanie na kartę. Opłacony przez sklep internetowy Lubika bilet jest od razu widoczny w systemie.

(fot. dworzecmetropolitalny.pl, źródło ZTM)

Tags: , , ,