Lato w pełni, najwyższy więc czas na urlop! Z tej okazji Polregio przygotowało nową ofertę  – specjalny „Bilet tygodniowy wakacyjny”. Umożliwi on wszystkim chętnym  nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami REGIO przez 7 dni. Oferta wchodzi w życie  1 lipca i będzie obowiązywać aż do 3 września br. 

Nie trzeba dalekich wyjazdów, by wypocząć w otoczeniu pięknej przyrody, ciekawych  zabytków czy efektownych szlaków turystycznych – w Polsce nie brakuje prawdziwych  perełek turystycznych, trzeba jedynie dać im szansę. 

Wprowadzenie nowej, letniej oferty „Bilet tygodniowy wakacyjny” to odpowiedź na stale  rosnące zainteresowanie podróżnych biletami kolejowymi w atrakcyjnych cenach i na  korzystnych warunkach, jak chociażby nielimitowana liczba przejazdów w określonym czasie, w jednej stałej cenie. Bilet kosztuje jedynie 109 zł. Można nabyć go na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej Polregio, w videomatach, biletomatach, kasach biletowych oraz u  obsługi pociągu. Bilet jest imienny. W przypadku stacjonarnego zakupu należy go podpisać  swoim imieniem i nazwiskiem. W trakcie kontroli biletowej właściciel biletu imiennego  powinien okazać dokument ze zdjęciem lub potwierdzić swoją tożsamość przy użyciu  aplikacji mObywatel. 

Z oferty można skorzystać także w wariancie za 129 zł, który z kolei umożliwia podróżnym nieograniczoną liczbę przejazdów nie tylko pociągami REGIO, ale również pociągami innych  przewoźników. Bilet ten będzie honorowany w pociągach Kolei Wielkopolskich, Łódzkiej  Kolei Aglomeracyjnej oraz Arrivy. 

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty „Bilet tygodniowy wakacyjny” Polregio znajdują się na  stronie internetowej Polregio. 

Warto dodać, że kupując bilety wg. Taryfy Pomorskiej na przejazdy w województwie  pomorskim w elektronicznych kanałach sprzedaży lub aplikacji mobilnej, podróżni będą  mogli skorzystać z rabatu 7,5%.

(fot. źródło POLREGIO)

Tags: , ,