POLREGIO sp. z o.o. Lubelski Zakład w Lublinie od dnia 26 czerwca uruchamia pociągi sezonowe do Bełżca, Jarosławia i Włodawy 

Dwie pary codziennych połączeń przez malownicze ROZTOCZE do Bełżca z czego jedna para w weekendy wydłużona do Jarosławia przez Horyniec Zdrój oraz dwie pary połączeń weekendowych przez Pojezierze Łęczyńsko Włodawskie w relacji Chełm – Włodawa. 

Rozkład jazdy pociągów sezonowych – wakacje 2021

Oznaczenia:

(6) sobota

(7) niedziela

Pociągi sezonowe do i z Bełżca oraz Jarosławia skomunikowane są w Rejowcu z pociągami z i do Chełma, w Zawadzie z pociągami z i do Zamościa. Pociągi do i z Włodawy skomunikowane są w Chełmie z pociągami z i do Lublina. 

Oferty

Zachęcamy do korzystania z promocyjnych ofert: takich jak Mini Bilet Turystyczny w cenie 39 zł, gdzie można korzystać z wielokrotnego przejazdu pociągami POLREGIO podczas całego weekendu (od godz. 18.00 w piątek do 6.00 w poniedziałek) oraz Mini Regio Karnet w cenie 65 zł ważny przez wybrane 3 dni w okresie 2 miesięcy.

Możliwe są również przejazdy przy skorzystaniu z oferty Połączenie w Dobrej Cenie np. przejazd z Lublina Gł. do Bełżca – bilet normalny w cenie 22 zł zł., dla ucznia w cenie 13,86 zł, studenta w cenie 10,78 zł. 

Aktualny rozkład jazdy POLREGIO dostępny jest w wyszukiwarce na stronie rozklad-pkp.pl oraz polregio.pl.

(fot. polregio.pl, źródło polregio.pl)

Tags: , ,