W tym roku w tzw. długi weekend majowy, oferta biletu wycieczkowego Kolei Mazowieckich obowiązuje także w poniedziałek, 2 maja. Oznacza to, że będzie można skorzystać z niej aż przez 5 dni: od 29 kwietnia do 3 maja 2022 r.

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku, wyczekiwany także ze względu na majówkę. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich tych, którzy w tym czasie,  chcą podróżować po Mazowszu, Koleje Mazowieckie wydłużyły  obowiązywanie oferty biletu wycieczkowego o poniedziałek, 2 maja.

Na podstawie biletu wycieczkowego można odbyć podróż pociągiem KM na trasie do 200 km. Bilet wycieczkowy można nabyć na podróż w jedną stronę lub w kierunku „tam i z powrotem” na tej samej trasie. Cena jest zależna od planowanej długości przejazdu.

Posiadając bilet wycieczkowy można także skorzystać z atrakcyjnych zniżek u naszych parterów akcji „Koleją do kultury”. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia m.in. Muzeum Sił Powietrznych
w Dęblinie, czy Muzeum Orła Białego w Skarżysku – Kamiennej.

Więcej informacji na temat oferty biletu wycieczkowego znajduje się na stronie: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/bilet-wycieczkowy

(fot. źródło Koleje Mazowieckie)

Tags: , , ,